AKTUALITY


Rádi bychom se s vámi podělili o radost a hrdě vám představili nejčerstvější novinky. Doplnili jsme genetické testy s perfektními výsledky a naše Vivi získala prestižní a nejvyšší možné ohodnocení ve třídě chovnosti a to ELITE CLASS.

Dnes oslavila Dory a její sourozenci z vrhu D krásné druhé narozeniny. Přejeme všem hodně zdraví, spoustu dobrotek a radostně vrticí ocásek.

Chtěli jsme našim holkám udělat radost a proto jsme za dlouhých zimních večerů vyrobili coursingový naviják, který jsme právě dnes, 28.3.2021, byli poprvé vyzkoušet na louce za domem. Holky byly nadšené, posuďte sami. Určitě se této aktivitě budeme věnovat i nadále a třeba se k nám přidají i další běžci.

Letos plánujeme v naší chovatelské stanici velkou událost! Bude jím druhý a zřejmě poslední vrh naší Vivi. Výběr tatínka našeho E vrhu, byla láska na první pohled - bude jím překrásný THEO z Ruska, celým jménem Redyland Again What a Cheek. Theo pro nás představuje spojení perfektní vyrovnané povahy, skvělého zdravotního stavu a dechberoucího...

Oslavili jsme Vánoce a všem přejeme správně vyštěknutí do roku 2021 !