AKTUALITY


Jeden horký červencový večer měli Vivi a Theo krásné rande. Ačkoliv se milencům rozpršelo, Theo se ukázal jako dokonalý gentleman, který Vivi něžně škádlil a i mezi kapkami deště si zcela získal její srdce. Dnes se s Vámi již můžeme podělit o naše štěstí a s radostí a úctou informovat, že Vivi čeká štěňátka. Vivi se nám již začíná...

Rádi bychom se s vámi podělili o radost a hrdě vám představili nejčerstvější novinky. Doplnili jsme genetické testy s perfektními výsledky a naše Vivi získala prestižní a nejvyšší možné ohodnocení ve třídě chovnosti a to ELITE CLASS.

Dnes oslavila Dory a její sourozenci z vrhu D krásné druhé narozeniny. Přejeme všem hodně zdraví, spoustu dobrotek a radostně vrticí ocásek.

Chtěli jsme našim holkám udělat radost a proto jsme za dlouhých zimních večerů vyrobili coursingový naviják, který jsme právě dnes, 28.3.2021, byli poprvé vyzkoušet na louce za domem. Holky byly nadšené, posuďte sami. Určitě se této aktivitě budeme věnovat i nadále a třeba se k nám přidají i další běžci.